Drukuj

Rozkład jazdy - ŁÓDŹ - DŁUTÓW - BEŁCHATÓW

Rozkład tabelowy

ROZKŁAD JAZDY DLA LINII : ŁÓDŹ - PABIANICE - BEŁCHATÓW.

Poniższa tabela nie uwzględnia kursów przelotowych oraz kursów obcych przedsiębiorstw.

 

UWAGA!!!  -  Wszystkie kursy wykonywane przez PKS BEŁCHATÓW z Łodzi w kierunku: BEŁCHATOWA, RADOMSKA, ZELOWA, RUŚCA odjeżdżają z  ul.BANDURSKIEGO  (obok dworca PKP Łódź Kaliska).
Autobusy nie wjeżdżają na dworzec PKS Łódź Kaliska.

 

Ważny od 1.10.2020

ŁÓDŹ– BEŁCHATÓW

- RADOMSKO

Sq

D

Y

YT

D

D

Sq

D

Nn

YT

DT

ŁÓDŹ BANDURSKIEGO

 

6.55

9.05

11.20

12.24

14.09

 

15.14

16.24

17.30

19.50

ŁÓDŹ MICKIEW.-SZP.WAM

 

6.58

9.08

11.22

12.27

14.12

 

15.17

16.27

17.32

19.53

ŁÓDŹ POLITECH-RADWAŃSKA

 

7.00

9.10

11.24

12.29

14.14

 

15.20

16.29

17.34

19.55

ŁÓDŹ POLITECHN/RONDO

 

7.04

9.14

11.28

12.33

14.18

 

15.24

16.33

17.37

19.59

KSAWERÓW ŁÓDZKA-NOWOT.

 

7.13

9.23

11.37

12.42

14.27

 

15.33

16.42

17.46

20.08

PABIANICE PARTYZ/ KONST-PH

 

7.18

9.27

11.42

12.46

14.32

 

15.37

16.46

17.51

20.13

PABIANICE ZAM./KOŚCIUSZKI

 

7.21

9.30

11.45

12.49

14.35

15.01

15.40

16.49

17.54

20.16

PABIANICE KILIŃSKIEGO

 

7.23

9.32

11.47

12.51

14.37

15.03

15.42

16.51

17.56

20.18

BYCHLEW SZKOŁA

 

7.26

9.35

11.50

12.54

14.40

15.06

15.45

16.54

17.59

20.21

BYCHLEW

 

7.28

<

11.52

<

14.42

15.08

<

16.56

18.01

20.23

JADWININ

 

7.30

9.38

11.54

12.57

14.44

15.10

15.48

16.58

18.03

20.25

PAWLIKOWICE

 

7.32

9.39

11.56

12.58

14.46

15.12

15.49

16.59

18.05

20.27

HUTA DŁUTOWSKA

 

7.35

9.42

11.59

13.01

14.49

15.15

15.52

17.02

18.08

20.30

HUTA DŁUT./ KOLONIA

 

7.36

9.43

12.00

13.02

14.50

15.16

15.53

17.03

18.09

20.31

BUDY DŁUTOWSKIE

 

7.38

9.45

12.02

13.04

14.53

15.19

15.55

17.05

18.11

20.34

DŁUTÓW

 

7.40

9.47

12.04

13.06

14.55

15.21

15.57

17.07

18.13

20.36

ŚWIERCZYNA

 

7.43

9.50

12.08

13.09

14.58

15.24

16.00

17.10

18.16

20.39

PODSTOŁA

7.23

7.45

9.52

12.10

13.11

15.00

15.26

16.02

17.12

18.18

20.41

WADLEW

7.25

7.47

9.54

12.12

13.13

15.02

15.28

16.04

17.14

18.20

20.43

CZARNY LAS

7.26

7.49

9.56

12.14

13.15

15.04

15.30

16.06

17.16

18.22

20.45

RAWICZ

7.28

7.50

9.57

12.15

13.16

15.05

15.31

16.07

17.17

18.23

20.47

GRĘBOSZÓW

7.29

7.51

9.58

12.16

13.17

15.06

15.32

16.08

17.18

18.24

20.48

DRUŻBICE

7.31

7.53

10.00

12.18

13.19

15.08

15.34

16.10

17.20

18.26

20.50

KAZIMIERZÓW

7.33

7.55

10.02

12.20

13.21

15.10

15.36

16.12

17.22

18.28

20.52

KATARZYNKA

7.35

7.56

10.03

12.21

13.22

15.11

15.37

16.13

17.23

18.29

20.53

KĄCIK

7.36

7.58

10.05

12.23

13.24

15.13

15.39

16.15

17.25

18.31

20.55

RASY

7.38

7.59

10.06

12.24

13.25

15.14

15.40

16.16

17.26

18.32

20.56

KAŁDUNY

7.39

8.01

10.08

12.26

13.27

15.16

15.42

16.18

17.28

18.34

20.58

ZAWADY

7.41

8.03

10.10

12.28

13.29

15.18

15.44

16.20

17.30

18.36

21.00

B-TÓW PABIA./CEGIEL/MODRA

7.45

<

10.12

12.30

13.31

15.21

15.47

16.22

17.32

18.39

21.03

B-TÓW PABIA./RON.PGKM

<

<

10.14

12.32

13.33

15.23

15.49

16.24

17.34

18.41

21.05

B- TÓW CZAPLINIECKA 92

7.48

8.09

<

<

<

<

<

<

<

<

<

B-TÓW SIENKIEWICZA BZPB

7..51

8.12

10.15

12.34

13.34

15.25

15.51

16.25

17.36

18.43

21.07

B-TÓW PIŁSUDSK./U.SK.

7..52

8.13

10.16

12.35

13.35

15.26

15.52

16.26

17.37

18.44

21.08

B-TÓW KWIATOWA

7..53

8.14

10.17

12.36

13.36

15.27

15.53

16.27

17.38

18.45

21.09

B-TÓW PILECKIEGO/BOCZNA

7..55

8.16

10.19

12.38

13.38

15.29

15.55

16.29

17.40

18.47

21.11

B-TÓW WOJ.POL./RONDO

7..56

8.17

10.20

12.39

13.39

15.30

15.56

16.30

17.41

18.48

21.12

B-TÓW WOJ.POL./RYNEK

7..58

8.18

10.21

12.40

13.40

15.31

15.57

16.31

17.42

18.49

21.13

B-TÓW WOJ.POL./BLOK 201

<

8.19

10.22

12.41

13.41

15.32

15.58

16.32

17.43

18.50

21.14

B-TÓW WOJ.POL./WIADUKT

<

8. 20

10.24

12.42

13.43

15.33

15.59

16.34

17.44

18.51

21.15

B-TÓW PRZEMYSŁOWA 2

8.00

8.21

10.25

12.43

13.44

15.34

16.00

16.35

17.45

18.52

21.16

 

 

D - KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO PIATKU OPRÓCZ ŚWIĄT

S - KURSUJE W DNI NAUKI SZKOLNEJ

d - NIE KURSUJE 01.I., w PIERWSZY i DRUGI DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCY oraz 25 i 26.XII.

n - NIE KURSUJE W WIELKĄ SOBOTĘ oraz 24 i 31 GRUDNIA

N - Kursuje od poniedziałku do niedzieli oprócz Świąt

q - NIE KURSUJE 2.V. I W PIĄTEK PO BOŻYM CIELE

Y - kursuje w soboty oprócz Świąt

T - kursuje w niedziele oprócz Świąt


Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Bełchatowie Sp. z o.o. 97-400 Bełchatów ul. Przemysłowa 2,

© BAI