Drukuj

Rozkład jazdy- Bełchatów- Dłutów - Łódź

Rozkład tabelowy

ROZKŁAD JAZDY DLA LINII : BEŁCHATÓW - PABIANICE -ŁÓDŹ

Poniższa tabela nie uwzględnia kursów przelotowych oraz kursów obcych przedsiębiorstw.

 

UWAGA!!!  -  Przystankiem docelowym dla wszystkich kursów wykonywanych przez PKS BEŁCHATÓW na trasie: Bełchatów - Łódź jest przystanek na  ul.BANDURSKIEGO (obok dworca PKP Łodź Kaliska).
Autobusy nie wjeżdżają na dworzec autobusowy PKS Łódź Kaliska.

 

RADOMSKO – BEŁCHATÓW - ŁÓDŹ

D

DY

Sq

D

YT

d

Dn

Nn

T

B-TÓW  PRZEMYSŁOWA 2

5.35

6.30

6.45

 

8.00

9.06

12.40

14.15

16.00

17.04

B-TÓW WOJ.POL./WIADUKT

5:36

6:31

6:46

8.01

9:07

12::41

14:16

16:01

17:05

B-TÓW WOJ.POL./BLOK 201

5:38

6:33

6:48

8.03

9:09

12:43

14:18

16:03

17:07

B-TÓW WOJ.POL./RYNEK

5.39

6.35

6.50

8.04

9.11

12.45

14.19

16.05

17.09

B-TÓW 9 MAJA/BOCZNA

5.41

6.37

6.52

8.06

9.13

12.47

14.21

16.07

17.11

B-TÓW KWIATOWA

5.42

6.39

6.54

8.07

9.15

12.49

14.23

16.09

17.13

B-TÓW PIŁSUDSK./U.SK.

5.43

6.40

6.55

8.08

9.16

12.50

14.24

16.10

17.14

B-TÓW SIENKIEWICZA BZPB

5.44

6.41

6.56

8.09

9.17

12.51

14.25

16.11

17.15

B-TÓW PABIANIC./RON.PGKiM

5.45

6.42

6.57

8.10

9.18

12.52

14.26

16.12

17.16

B-TÓW PABIANICKA /CEGIEL/MOD

5.47

6.44

6.59

 

 

8.12

9.20

12.54

14.28

16.14

17.18

ZAWADY

5.49

6.46

7.01

8.14

9.22

12.56

14.30

16.16

17.20

KAŁDUNY

5.51

6.48

7.03

8.16

9.24

12.58

14.32

16.18

17.22

RASY

5.53

6.50

7.05

8.18

9.26

13.00

14.34

16.20

17.24

KĄCIK

5.54

6.51

7.06

8.19

9.27

13.01

14.35

16.21

17.25

KATARZYNKA

5.56

6.53

7.08

8.21

9.29

13.03

14.37

16.23

17.27

KAZIMIERZÓW

5.57

6.54

7.09

8.22

9.30

13.04

14.38

16.24

17.28

DRUŻBICE

6.00

6.57

7.12

8.25

9.33

13.07

14.41

16.27

17.31

GRĘBOSZÓW

6.02

6.59

7.14

8.27

9.35

13.09

14.43

16.29

17.33

RAWICZ

6.03

7.00

7.15

8.28

9.36

13.10

14.44

16.30

17.34

CZARNY LAS

6.04

7.01

7.16

8.29

9.37

13.11

14.45

16.31

17.35

WADLEW

6.06

7.03

7.18

8.31

9.39

13.13

14.47

16.33

17.37

PODSTOŁA

6.08

7.05

7.20

8.33

9.41

13.15

14.49

16.35

17.39

ŚWIERCZYNA

6.10

7.07

7.22

8.35

9.43

13.17

14.51

16.37

17.41

DŁUTÓW

6.13

7.10

7.25

8.38

9.46

13.20

14.54

16.40

17.44

BUDY DŁUTOWSKIE

6.15

7.12

7.27

8.40

9.48

13.22

14.56

16.42

17.46

HUTA DŁUT./ KOLONIA

6.17

7.14

7.29

8.42

9.50

13.24

14.58

16.44

17.48

HUTA DŁUTOWSKA

6.18

7.15

7.30

8.43

9.51

13.25

14.59

16.45

17.49

PAWLIKOWICE

6.21

7.18

7.33

8.46

9.54

13.28

15.02

16.48

17.52

JADWININ

6.23

7.20

7.35

8.48

9.56

13.30

15.04

16.50

17.54

BYCHLEW

6.25

7.22

7.37

8.50

9.58

13.32

15.06

16.52

17.56

BYCHLEW SZKOŁA

6.27

7.24

7.39

8.52

10.00

13.34

15.08

16.54

17.58

PABIANICE KILIŃSK../Stadion

6.30

7.27

7.42

8.55

10.03

13.37

15.11

16.57

18.01

PABIANICE KILIŃSK../Straż

6.32

7.29

7.44

8.57

10.05

13.39

15.13

16.59

18.03

PABIANICE Św. Jana

6.33

7.30

7.45

8.58

10.06

13.40

15.14

17.00

18.04

PABIANICE PARTYZ/ KONST-PH

6.35

7.32

 

 

9.00

10.08

13.42

15.16

17.03

18.06

KSAWERÓW ŁÓDZKA-NOWOTKI

6.40

7.37

 

 

9.05

10.13

13.47

15.21

17.08

18.11

ŁÓDŹ PABIA.-CHOCIANÓW

6.44

7.41

 

9.09

10.17

13.51

15.25

17.12

18.15

ŁÓDŹ POLITECHN/RONDO

6.49

7.46

 

9.14

10.22

13.56

15.30

17.17

18.20

ŁÓDŹ POLITECHN-RADWAŃ.

6.53

7.50

 

9.18

10.26

14.00

15.34

17.21

18.24

ŁÓDŹ ŻEROMSK.-MICKIEW.

6.54

7.53

 

9.21

10.29

14.03

15.37

17.24

18.27

ŁÓDŹ  BANDURSKIEGO

6:58

7.57

 

9.25

10.33

14.07

15.44

17.28

18.31

 

 

D - KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO PIATKU OPRÓCZ ŚWIĄT

S - KURSUJE W DNI NAUKI SZKOLNEJ

q - NIe Kursuje 2.V i w piątek po Bożym Ciele

n - NIE KURSUJE W WIELKĄ SOBOTĘ oraz 24 i 31 GRUDNIA

N - KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO NIEDZIELI OPRÓCZ ŚWIĄT

Y - KURSUJE W SOBOTY OPRÓCZ ŚWIĄT

T - KURSUJE W NIEDZIELE OPRÓCZ ŚWIĄT

 


Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Bełchatowie Sp. z o.o. 97-400 Bełchatów ul. Przemysłowa 2,

© BAI