Drukuj

BEŁCHATÓW - Dłutów - ŁÓDŹ

Rozkład tabelowy

ROZKŁAD JAZDY DLA LINII : BEŁCHATÓW - PABIANICE -ŁÓDŹ.

Poniższa tabela nie uwzględnia kursów przelotowych oraz kursów obcych przedsiębiorstw.

 

UWAGA!!!  -  Przystankiem docelowym dla wszystkich kursów wykonywanych przez PKS BEŁCHATÓW na trasie: Bełchatów - Łódź jest przystanek na  ul.BANDURSKIEGO (obok dworca PKP Łodź Kaliska).
Autobusy nie wjeżdżają na dworzec autobusowy PKS Łódź Kaliska.

 

 

WAŻNY OD 25.06.2017 r.

Trasa linii:
BEŁCHATÓW-ŁÓDŹ
D d d   a DX bu SX D a bn am Jdg 7edg an
RADOMSKO Dw. PKP/PKS/REYMONTA 
X
X
X
X
X
X
10:05
X
X
X
X
X
X
X
19:45
KAMIEŃSK PLAC WOLNOŚCI
X
X
X
X
X
X
10:31
X
X
X
X
X
X
X
20:11
B-TÓW RYNEK GROCHOLSKI
X
X
X
X
X
X
10:55
X
X
X
X
X
X
X
20:35
B-TÓW PRZEMYSŁOWA
4:40
5:35
6:30
 
8:30
10:05
X
12:00
13:50
14:35
15:45
16:45
17:15
19:00
X
B-TÓW WOJ.POL./WIADUKT
X
X
X
 
X
X
10:58
X
X
X
X
X
X
X
20:38
B-TÓW DOLNOŚL.II/PLAC
4:42
5:37
6:33
 
8:33
10:08
11:00
12:03
13:53
14:38
15:48
16:48
17:17
19:02
20:40
B-TÓW WOJ.POL./RYNEK
4:44
5:39
6:35
 
8:35
10:10
11:02
12:05
13:55
14:40
15:50
16:50
17:19
19:04
20:42
B-TÓW 9 MAJA
4:46
5:41
6:37
 
8:37
10:12
11:04
12:07
13:57
14:42
15:52
16:52
17:21
19:06
20:44
B-TÓW KWIATOWA
4:47
5:42
6:39
 
8:39
10:14
11:06
12:09
13:59
14:44
15:54
16:54
17:22
19:07
20:46
B-TÓW PIŁSUDSKIEGO/U.SK.
4:48
5:43
6:40
 
8:40
10:15
11:07
12:10
14:00
14:45
15:55
16:55
17:23
19:08
20:47
B-TÓW SIENKIEWICZA 
4:49
5:44
6:41
 
8:41
10:16
11:08
12:11
14:01
14:46
15:56
16:56
17:24
19:09
20:48
B-TÓW PABIANICKA/RON/PGKM
4:50
5:45
6:42
 
8:42
10:17
11:09
12:12
14:02
14:47
15:57
16:57
17:25
19:10
20:49
B-TÓW PABIANICKA/CEGIEL/MOD
4:52
5:47
6:44
 
8:44
10:19
11:11
12:14
14:04
14:49
15:59
16:59
17:27
19:12
20:51
ZAWADY
4:54
5:49
6:46
 
8:46
10:21
11:13
12:16
14:06
14:51
16:01
17:01
17:29
19:14
20:53
KAŁDUNY
4:56
5:51
6:48
 
8:48
10:23
11:15
12:18
14:08
14:53
16:03
17:03
17:31
19:16
20:55
RASY
4:58
5:53
6:50
 
8:50
10:25
11:17
12:20
14:10
14:55
16:05
17:05
17:33
19:18
20:57
KĄCIK
4:59
5:54
6:51
 
8:51
10:26
11:18
12:21
14:11
14:56
16:06
17:06
17:34
19:19
20:58
KATARZYNKA
5:01
5:56
6:53
 
8:53
10:28
11:20
12:23
14:13
14:58
16:08
17:08
17:36
19:21
21:00
KAZIMIERZÓW
5:02
5:57
6:54
 
8:54
10:29
11:21
12:24
14:14
14:59
16:09
17:09
17:37
19:22
21:01
DRUŻBICE
5:05
6:00
6:57
 
8:57
10:32
11:24
12:27
14:17
15:02
16:12
17:12
17:40
19:25
21:04
GRĘBOSZÓW
5:07
6:02
6:59
 
8:59
10:34
11:26
12:29
14:19
15:04
16:14
17:14
17:42
19:27
21:06
RAWICZ
5:08
6:03
7:00
 
9:00
10:35
11:27
12:30
14:20
15:05
16:15
17:15
17:43
19:28
21:07
CZARNY LAS
5:09
6:04
7:01
 
9:01
10:36
11:28
12:31
14:21
15:06
16:16
17:16
17:44
19:29
21:08
WADLEW 
5:11
6:06
7:03
 
9:03
10:38
11:30
12:33
14:23
15:08
16:18
17:18
17:46
19:31
21:10
PODSTOŁA
5:13
6:08
7:05
 
9:05
10:40
11:32
12:35
14:25
15:10
16:20
17:20
17:48
19:33
21:12
ŚWIERCZYNA
5:15
6:10
7:07
 
9:07
10:42
11:34
12:37
14:27
15:12
16:22
17:22
17:50
19:35
21:14
DŁUTÓW
5:18
6:13
7:10
 
9:10
10:45
11:37
12:40
14:30
15:15
16:25
17:25
17:53
19:38
21:17
BUDY DŁUTOWSKIE
5:20
6:15
7:12
 
9:12
10:47
11:39
12:42
14:32
15:17
16:27
17:27
17:55
19:40
21:19
HUTA DŁUTOWSKA/KOLONIA 
5:22
6:17
7:14
 
9:14
10:49
11:41
12:44
14:34
15:19
16:29
17:29
17:57
19:42
21:21
HUTA DŁUTOWSKA
5:23
6:18
7:15
 
9:15
10:50
11:42
12:45
14:35
15:20
16:30
17:30
17:58
19:43
21:22
PAWLIKOWICE
5:26
6:21
7:18
 
9:18
10:53
11:45
12:48
14:38
15:23
16:33
17:33
18:01
19:46
21:25
JADWININ
5:28
6:23
7:20
 
9:20
10:55
11:47
12:50
14:40
15:25
16:35
17:35
18:03
19:48
21:27
BYCHLEW
5:30
6:25
7:22
 
9:22
10:57
11:49
12:52
14:42
15:27
16:37
17:37
18:05
19:50
21:29
BYCHLEW SZKOŁA 
5:32
6:27
7:24
 
9:24
10:59
11:51
12:54
14:44
15:29
16:39
17:39
18:07
19:52
21:31
PABIANICE KILIŃSKIEGO/STADION
5:35
6:30
7:27
 
9:27
11:02
11:54
12:57
14:47
15:32
16:42
17:42
18:10
19:55
21:34
PABIANICE KILIŃSKIEGO/STRAŻ
5:37
6:32
7:29
 
9:29
11:04
11:56
12:59
14:49
15:34
16:44
17:44
18:12
19:57
21:36
PABIANICE ŚW. JANA/ZS NR2
5:38
6:33
7:30
 
9:30
11:05
11:57
13:00
14:50
15:35
16:45
17:45
18:13
19:58
21:37
PABIANICE PARTYZ/KONST-PH
5:40
6:35
7:32
 
9:32
11:07
11:59
13:02
14:52
15:37
16:47
17:47
18:15
20:00
21:39
KSAWERÓW ŁÓDZKA/NOWOTKI
5:45
6:40
7:37
 
9:37
11:12
12:04
13:07
14:57
15:42
16:52
17:52
18:20
20:05
21:44
ŁÓDŹ PABIANICKA/CHOCIANÓW
5:49
6:44
7:41
 
9:41
11:16
12:08
13:11
15:01
15:46
16:56
17:56
18:24
20:09
21:48
ŁÓDŹ AL POLITECHN./RONDO
5:54
6:49
7:46
 
9:46
11:21
12:13
13:16
15:06
15:51
17:01
18:01
18:29
20:14
21:53
ŁÓDŹ AL POLITECHN./RADWAŃSKA
5:58
6:53
7:50
 
9:50
11:25
12:16
13:20
15:10
15:55
17:05
18:05
18:33
20:18
21:56
ŁÓDŹ AL ŻEROMSKIEGO-MICKIEW.
5:59
6:54
7:53
 
9:53
11:28
12:19
13:23
15:13
15:58
17:08
18:08
18:34
20:19
21:59
ŁÓDŹ BANDURSKIEGO
6:03
6:58
7:57
XX
9:57
11:32
12:22
13:27
15:17
16:02
17:12
18:12
18:38
20:23
22:02

 

7 - KURSUJE W NIEDZIELE

X - KURSUJE W SOBOTY I NIEDZIELE OPRÓCZ ŚWIĄT

D - KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO PIATKU, OPRÓCZ ŚWIĄT

J - KURSUJE W NIEDZIELE - NIE KURSUJE OD 28.VI. DO 30.IX.

S - KURSUJE W DNI NAUKI SZKOLNEJ

a - NIE KURSUJE W PIERWSZY DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCY i BOŻEGO NARODZENIA.

b - NIE KURSUJE 25.XII., 01.I., w PIERWSZY DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCY 

d - NIE KURSUJE 01.I., w PIERWSZY i DRUGI DZIEŃ DNI ŚWIĄT WIELKANOCY oraz 25 i 26.XII.

e - NIE KURSUJE W OKRESIE LETNICH WAKACJI SZKOLNYCH

n - NIE KURSUJE W WIELKĄ SOBOTĘ oraz 24 i 31 GRUDNIA

m - NIE KURSUJE 24 i 31 GRUDNIA

V - KURS PRZYSPIESZONY

p - Nie kursuje na odcinku Radomsko - Bełchatów w drugi dzień Świąt Wielkanocy i 26.XII

F - Kursuje od poniedziałku do niedzieli oprócz świąt

X - Kursuje w soboty i niedziele oprócz świąt

q - NIe Kursuje 2.V i w piątek po Bożym Ciele


Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Bełchatowie Sp. z o.o. 97-400 Bełchatów ul. Przemysłowa 2,

© BAI