Drukuj

PIOTRKÓW TRYB. - Huta - BEŁCHATÓW

Rozkład tabelowy

ROZKŁAD JAZDY DLA LINII : PIOTRKÓW TRYB. - HUTA -BEŁCHATÓW

Poniższa tabela nie uwzględnia kursów przelotowych (np. Lublin - Częstochowa przez Piotrków Tryb.)

 

WAŻNY OD 25.06.2017 r.

Trasa linii :

PIOTRKÓW - B-TÓW

Dm Sq Cb D Dem Dg Can
PIOTRKÓW Dw.PKS/P.O.W 5.45 6.40 11.30 14.10 15.00 16.05 17.20
P-KÓW ARMII KR./POLNA 5.47 6.42 11.32 14.12 15.02 16.07 17.22
P-KÓW ARMII KR/SZKOLNA 5.48 6.43 11.33 14.13 15.03 16.08 17.23
P-KÓW AL. SIKORSKIEGO-ARMII KRAJ. 5.50 6.45 11.35 14.15 15.05 16.10 17.25
P-KÓW SIKORSKIEGO-AL.CONCORDII 5.52 6.47 11.37 14.17 15.07 16.12 17.27
P-KÓW SIKORSKIEGO-ZAWODZIE 5.54 6.48 11.39 14.19 15.08 16.14 17.29
ROKSZYCE II 5.58 6.51 11.43 14.23 15.11 16.18 17.33
DĄBRÓWKA 6.00 6.53 11.45 14.25 15.13 16.20 17.35
GOMULIN 6.02 6.55 11.47 14.27 15.15 16.22 17.37
WOŹNIKI 6.05 6.58 11.50 14.30 15.18 16.25 17.40
MZURKI 6.08 7.01 11.53 14.33 15.21 16.28 17.43
HUTA 6.11 7.04 11.56 14.36 15.24 16.31 17.46
WIELOPOLE 6.13 7.06 11.58 14.38 15.26 16.33 17.48
HELENÓW 6.16 7.09 12.01 14.41 15.29 16.36 17.51
DOBRZELÓW 6.18 7.11 12.03 14.43 15.31 16.38 17.53
B-TÓW PIŁSUDS./NOWA 6.19 7.13 12.04 14.44 15.33 16.39 17.54
B-TÓW PIŁSUDS./U.SKARBOWY 6.22 7.16 12.07 14.47 15.36 16.42 17.57
B-TÓW KWIATOWA II 6.23 7.17 12.08 14.48 15.37 16.43 17.58
B-TÓW 1 MAJA I 6.24 7.18 12.09 14.49 15.38 16.44 17.59
B-TÓW 9 MAJA/MOST 6.25 7.19 12.10 14.50 15.39 16.45 18.00
B-TÓW CZAPLINIECKA 5 6.26 7.21 12.11 14.51 15.41 16.46 18.01
B-TÓW CZAPLINIECKA 85 A 6.28 7.24 12.13 X 15.44 16.49 18.03
B-TÓW SZPITAL 6.29 7.25 12.14 X 15.45 16.50 18.04
B-TÓW CZAPLINIECKA 92 6.30 7.26 12.15 X 15.47 16.52 18.05
B-TÓW CZAPLINIECKA 26 6.32 7.28 12.17 X 15.50 16.55 18.07
B-TÓW WOJ.POL./RONDO 6.33 7.29 12.18 14.52 15.51 16.56 18.08
B-TÓW WOJ.POL. 61 6.34 7.30 12.19 14.54 15.52 16.57 18.09
B-TÓW WOJ.POL. BLOK 201 6.35 7.31 12.20 14.55 15.53 16.58 18.10
B-TÓW OS. DOLNOŚLĄSKIE II 6.36 7.32 12.21 14.56 15.55 17.00 18.11
B-TÓW STASZICA 6.38 7.34 12.23 14.58 15.57 17.02 18.13
B-TÓW BUDRYKA/SZKOŁA 6.40 7.36 12.25 14.59 15.59 17.04 18.15
B-TÓW BUDRYKA/PĘTLA 6.41 7.37 12.26 15.00 16.00 17.05 18.16
B-TÓW PRZEMYSŁOWA 2 6.45 7.41 12.30 15.05 16.05 17.10 18.20

 

X - NIE ZATRZYMUJE SIĘ

7 - KURSUJE NIEDZIELE 

C - KURSUJE W SOBOTY, NIEDZIELE i ŚWIĘTA

D - KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO PIATKU, OPRÓCZ ŚWIĄT

I - KURSUJE W DRUGI DZIEŃ WIELKANOCY

R - KURSUJE OD UL. ROOSEVELTA w PIOTRKOWIE TRYB.

S - KURSUJE W DNI NAUKI SZKOLNEJ

a - NIE KURSUJE W PIERWSZY DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCY oraz 25.XII.

b - NIE KURSUJE 01.I., w PIERWSZY DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCY i 25.XII.

d - NIE KURSUJE 01.I., w PIERWSZY I DRUGI DNI ŚWIĄT WIELKANOCY oraz 25 i 26.XII.

e - NIE KURSUJE W OKRESIE LETNICH WAKACJI SZKOLNYCH

g - NIE KURSUJE 24 GRUDNIA

m - NIE KURSUJE 24 i 31.XII.

n - NIE KURSUJE W WIELKĄ SOBOTĘ oraz 24 i 31 GRUDNIA

q - NIE KURSUJE 2. V I W PIĄTEK PO BOŻYM CIELE


 

Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Bełchatowie Sp. z o.o. 97-400 Bełchatów ul. Przemysłowa 2,

© BAI